ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРТРАНСГАЗРЕСУРС»

 

А К Т прийому – передачі природного газу

Бланк підприємства

 

АКТ №

прийому-передачі

природного газу

 

м. Київ                                                                                                                          «__» місяць 2015

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРТРАНСГАЗРЕСУРС», в особі директора Горая Станіслава Казиміровича, який діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «__________________», в особі директора ________________________, яка діє на підставі Статуту, з іншої сторони склали даний Акт в тому, що згідно до Договору купівлі-продажу природного газу від "__" місяць 2016 р., за № _____ між та ТОВ «_______________» у місяць 2016 року:

1. ТОВ «УКРТРАНСГАЗРЕСУРС» передасть природний газ українського походження в обсязі 105 000 куб. м. (сто п’ять тисяч кубічних метрів).

2. ТОВ «__________________» прийме природний газ українського походження в обсязі 105 000 куб. м. (сто п’ять тисяч кубічних метрів).

3. Прийом-передача природного газу в газотранспортній системі здійснюються у віртуальній точці, в якій відбувається передача природного газу.

4. Даний акт складено в трьох примірниках по одному для кожної із сторін та один примірник для ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”, які мають однакову юридичну силу.

 

 

Від

ТОВ «УКРТРАНСГАЗРЕСУРС»

 

 

Директор

 

 

____________________

 

С.К. Горай

 

 

 

Від

ТОВ «_________________»

 

 

Директор

 

 

_____________________

 

 

 

Узгоджено з

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

 Обновлен 05 июл 2017. Создан 29 дек 2015